Pranie wykładzinPRANIE WYKŁADZIN - ŁÓDŹ

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy kompleksowe pranie wykładzin z dojazdem do Państwa domu, biura, hotelu, restauracji itd. Długoletnie doświadczenie pozwala nam profesjonalnie ocenić zabrudzenia i dobrać odpowiednie środki czyszczące. Wykładziny pierzemy metodą ekstrakcyjną, polegającą na dogłębnym czyszczeniu poprzez natrysk środka piorącego na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessanie go wraz z brudem, metodę stosujemy również do czyszczenia dywanów.


Czas schnięcia:
Z uwagi na to, że pranie wykonywane jest metodą podciśnieniową na mokro. Czas schnięcia waha się od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od intensywności zabrudzenia wykładzin. Czas schnięcia jest zależny od warunków panujących zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz..


ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ


+48 664 755 552


Profesjonalne pranie wykładzin w mieście Łódź

Aby cieszyć się czystą i świeżo wyglądającą wykładziną, niezbędne jest jej regularne czyszczenie oraz pranie. Nie jest to jednak proces łatwy do zrealizowania. Wykładziny często ustawiane są w takich miejscach, iż są bardzo mocno narażone na uszkodzenia oraz poważne zabrudzenia. Co zatem zrobić, aby czyszczenie wykładzin było efektywne? Najlepiej jest oczywiście powierzyć to zadanie fachowcom. W naszej pralni oferujemy profesjonalne usługi prania wykładzin każdego typu. Wszystkie wykładziny, podobnie jak dywany prane są przy użyciu najlepszego sprzętu oraz przy zachowaniu wewnętrznych procedur, co gwarantuje efektywność oraz ich bezpieczeństwo. Czyszczenie wykładzin z odbiorem i dowozem do klienta Jako jedna z niewielu pralni działających w mieście Łódź i okolicach, oferujemy odbiór wykładzin, jak również ich późniejszy dowóz do klienta. Nasza oferta skierowana jest do firm, osób prywatnych i instytucji. Wykładziny prane są nowoczesną metodą ciśnieniową. Wcześniej poddawane są identyfikacji, oznaczaniu, a także wstępnemu czyszczeniu i trzepaniu. Po wszystkim dodatkowo poddajemy je kontroli jakości. Przez to nie pomijamy żadnego, nawet najmniejszego zabrudzenia czy też uszkodzenia. Wykładziny prane nowoczesnymi metodami nie tylko zachowują swoją barwę, ale wręcz cechują się jeszcze większą ich intensywnością, a także zachowują przyjemność w dotyku. Samo pranie wykładzin odbywa się przy użyciu odpowiednich środków chemicznych, które nie spowodują uszkodzenia lub wyblaknięcia wykładziny. Odbiór wykładzin i ich dowóz do klienta odbywa się w mieście Łódź oraz w okolicach. Ze względu na stosowanie podciśnieniowej metody prania na mokro, suszenie wykładzin jest procesem czasochłonnym. Bardzo dbamy o jakość wykonanych przez nas prac, stąd też czas oczekiwania może być nieco dłuższy, spowodowane jest to jednak tylko i wyłącznie chęcią rzetelnego wykonania usługi.

Pranie wykładzin z gwarancją

Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji. Możecie być Państwo pewni, że powierzając nam wykładzinę czy też dywan, nie otrzymacie z powrotem produktu uszkodzonego, wyblakłego czy też wciąż zabrudzonego. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie nie tylko atrakcyjna cenowo, ale również korzystna pod względem efektywności wykonanych prac. Wykładziny trafią do Państwa czyste, pozbawione zabrudzeń, o intensywnej kolorystyce i przede wszystkim zabezpieczone odpowiednimi środkami przed szybszym zużyciem.