Pranie tapicerki meblowej

 

PRANIE TAPICERKI MEBOWEJ - ŁÓDŹ

Pranie wykonujemy u Państwa w domu. Utrzymanie czystej tapicerki meblowej nie jest łatwe, bo narażona jest na różnego rodzaju zabrudzenia, jak plamy po napojach czy jedzeniu. Zabrudzona tapicerka meblowa przestaje być ozdobą Państwa domu. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie z pełną starannością. Posiadamy profesjonalny sprzęt mobilny, który zagwarantuje wysoką jakość usług..


Etapy prania tapicerki meblowej:
1) Odkurzanie tapicerki meblowej oraz ocena zabrudzeń.
2) Dobranie odpowiedniego środka, którego zadaniem jest rozpuszczenie brudu i usunięcie plam.
3) Ostatnim etapem jest wypłukanie podciśnieniem brudu przy użyciu odkurzacza piorącego i środka do tego przystosowanego.

Czas schnięcia:
Z uwagi na to, że pranie wykonywane jest metodą podciśnieniową na mokro. Czas schnięcia waha się od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od intensywności zabrudzenia tapicerki meblowej. Czas schnięcia jest zależny od warunków panujących zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.


ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ


+48 664 755 552

 

Efektywne pranie tapicerki meblowej w mieście Łódź

Jednym z najtrudniejszych materiałów do mycia i czyszczenia czy też prania jest tapicerka meblowa. Jest to często bardzo trudny do wyczyszczenia materiał, który jest dodatkowo wymagający pod względem identyfikacji i łatwy do uszkodzenia. Nasza pralnia, jako jedna z niewielu w miejscowości Łódź oferuje kompleksowe pranie kanap, a także innej tapicerki meblowej. Cała procedura prania jest starannie przez nas opracowana, bowiem wiemy, jak łatwo jest uszkodzić delikatny i często kosztowny materiał. Wykorzystujemy sprawdzone od lat metody, które nie niszczą kolorów, struktury oraz samego materiału.

Pranie kanapy tapicerowanej i nie tylko w mieście Łódź

Nasza oferta to nie tylko pranie mebli tapicerowanych, ale również ich odbiór oraz dowóz do klienta. Jest to bardzo istotne, ponieważ doskonale wiemy, jak trudno jest bez posiadania odpowiedniego środka transportu przewieźć kanapę czy też każdy inny mebel tapicerowany. Dlatego oferujemy transport mebli w obu kierunkach w mieście Łódź i nie tylko. Cały proces prania tapicerki rozpoczyna się od jej identyfikacji. Rodzajów tapicerek jest wiele, dbamy o to, aby poprawnie zidentyfikować tak materiał, jak i jego strukturę. Następnie w sposób skuteczny zabezpieczamy newralgiczne miejsca, staramy się również naprawić bezpośrednie uszkodzenia czy też znaleźć wady. Następnie dobieramy odpowiednie środki chemiczne. W tym przypadku nasza pralnia kieruje się zarówno rodzajem i intensywnością zabrudzeń, jak i typem tkaniny, jej wiekiem czy też barwą. W ten sposób efektywnie realizujemy zlecenie, dbając o to, aby mebel w nienaruszonym stanie trafił z powrotem do klienta.

Bezpieczny transport i wysoka jakość tapicerki

Pranie tapicerki meblowej jest przeważnie procesem dużo bardziej skomplikowanym niż pranie dywanów czy też wykładzin. Stąd też konieczne jest poświęcenie mu znacznie większej ilości czasu. Piorąc tapicerkę, zwracamy szczególną uwagę na zabezpieczenie całego mebla, a także na to, aby ten był odpowiednio przygotowany do transportu. Tapicerka prana jest przy użyciu nowoczesnej technologii podciśnieniowej na mokro, pozwala to pozbyć się bardzo intensywnych zabrudzeń, ale jednocześnie wydłuża czas schnięcia. Tapicerka po wyschnięciu jednak uzyskuje czystą i bardzo intensywną barwę, dzięki której staje się wyjątkowo trwała i mniej podatna na późniejsze zabrudzenia. Zastosowanie specjalnych środków chroni materiał oraz barwę. Przed transportem mebel jest pakowany i delikatny umieszczany w skrzyni załadunkowej samochodu, po czym trafia do Państwa. Tym samym dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa była wykonana profesjonalnie i bezpiecznie dla powierzonego nam mebla.