Pranie dywanówPRANIE DYWANÓW - ŁÓDŹ

Dywany są narażone na różne czynniki zewnętrzne takie jak kurz, sierść psa czy kota oraz różnego rodzaju brud. Z czego później powstają osiedlające się w głębi dywany roztocza oraz bakterie, których nie jesteśmy w stanie usunąć domowymi sposobami.

Tutaj z pomocą przychodzi nasza pralnia, która jest w stanie poradzić sobie z różnego rodzaju zabrudzeniem, a także bakteriami, które przez lata żyły w dywanie.

Nasza pralnia nie ogranicza się tylko do prania dywanów w pralni stacjonarnej. Dzięki posiadaniu profesjonalnego sprzętu mobilnego wykonujemy usługi u Państwa w domu, zapewniając tym samym wysoką jakość zbliżoną do jakości prania w pralni stacjonarnej.

Jakie etapy przejdzie Twój dywan?.

1 )Mechaniczne trzepanie dywanu - najlepsza metoda usuwania piachu, sierści zwierzęcej oraz włosów
2) Odkurzanie odkurzaczem kolumnowym
3) Dopasowanie środka piorącego do rodzaju dywany, który spowoduje rozpuszczenie zabrudzeń i nie uszkodzi pranego materiału.
4) Płukanie - dywan po fazie prania oraz odplamiania zostaje spłukany z rozpuszczonego brudu i środków piorących..
5) Suszenie - aby całkowicie pozbyć się wilgoci dywan jest przenoszony do suszarni, gdzie temperatura powietrza ma 25 stopni i następuję wymiana powietrza z wilgotnego na suche.
6) Odkurzanie - po dokładnym osuszeniu dywan jest ponownie odkurzany.
7). Ostatnim etapem jest sprawdzenie, czy dywan spełnia standardy jakości naszej firmy.ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ


+48 664 755 552


Profesjonalne pranie dywanów w mieście Łódź

Nasza pralnia działa na rynku od wielu lat. Doskonale wiemy, jak drogie i jednocześnie cenne mogą być dywany, dlatego też działamy wedle ustalonych procedur, opierając się o rozwiązania, które gwarantują końcowy sukces. Dywany odbieramy od klienta, a także dowozimy do klienta, można je również dostarczyć bezpośrednio do nas. Pierzemy dywany każdego typu, o każdym włosiu, dbając przede wszystkim o ich stan techniczny i bezpieczeństwo. Nasze procedury bardzo ściśle określają jak przebiegać będzie czyszczenie dywanów określonego typu, czyli na przykład popularnych dywanów wełnianych.

Czyszczenie dywanów – procedura

Stworzyliśmy określoną procedurę na jakiej opieramy się podczas czyszczenia dywanów. Pierwszym krokiem jest identyfikowalność i znakowanie dywanu. Wprowadziliśmy tę procedurę po to, aby zapewnić efektywność czyszczenia. Dzięki przeglądowi, identyfikujemy materiał dywanu, jego właściwości oraz stopień i typ zabrudzenia. Następnie dywan oczyszczany jest wstępnie, czyli trzepany mechanicznie, a jeżeli jego struktura i budowa na to nie pozwala, wówczas jest on trzepany ręcznie. Dzięki identyfikowalności możemy również znaleźć dotychczasowe uszkodzenia lub też starsze zabrudzenia. Po trzepaniu dywanów, następuje ich pranie. Jest to pranie wstępne oraz szorowanie, po którym dywan trafia do wirowania. W ten sposób pozbywamy się nawet bardzo starych i jednocześnie trudnych do usunięcia zabrudzeń. Dzięki tej procedurze dywan zyskuje bardzo piękną barwę oraz czystość. Po praniu i szorowaniu następuje czyszczenie dywanu, kontrola jakości oraz jego odkurzanie. W ten sposób dywan uzyskuje postać, w jakiej trafia z powrotem do klienta.

Odbiór i dostawa do klienta w mieście Łódź

Pranie dywanów w naszej pralni to możliwość odbioru oraz dostawy dywanów do klienta. Nasza pralnia działa na bardzo przejrzystych zasadach, dzięki temu klient od razu wie ile musi zapłacić za usługę. Ofertę jaką jest czyszczenie dywanów kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z gwarancją pełnego bezpieczeństwa. Powierzając nam dywany, nasi klienci mogą być pewni tego, że efektywnie zadbamy o ich czystość oraz zapewnimy profesjonalne rozwiązania, które pozwolą na utrzymanie ich w czystości przez długi czas.